Bukmacherzy

Wtorkowa Liga Mistrzów i dwie promocje forBET!

Dziś i jutro (16-17 kwietnia) odbędą się rewanżowe spotkania ćwierćfinałów UEFA Champions League. Legalny bukmacher forBET przygotował na tę okazję aż dwie promocje dla swoich graczy. Chcesz poznać ich szczegóły?

Wtorkowa Liga Mistrzów i dwie promocje forBET!

Rejestracja konta

Zacząć należy od podstawowej informacji, jaką jest krąg osób, do których skierowana jest tytułowa akcja. Udział w niej mogą wziąc jedynie osoby pełnoletnie, które posiadają swoje internetowe konto bukmacherskie w forBET.

Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś konta online w opisywanej firmie, zrobisz to na oficjalnym portalu marki. Cały proces rejestracji zajmuje zaledwie kilka chwil i nic nie kosztuje.

Można nawet zyskać dodatkowe środki na grę w zakładach sportowych, jeśli skorzysta się z oferty powitalnej, która czeka na nowych graczach. W jej ramach można zgarnąć nawet 1 200, sumując bonusy za trzy pierwsze wpłaty (100%, 75% i 50% do maks 400 PLN każdy).

Pulę tę można zwiększyć o kolejne 50 PLN premii, jeśli podczas rejestracji wpisze się w odpowiednią rubrykę ekskluzywny kod promocyjny o treści „BETONLINE” i spełni warunki akcji.

Darmowy zakład w forBET

Zwrot za Ligę Mistrzów

Mając już swoje konto online możesz skorzystać ze specjalnej promocji na Ligę Mistrzów. Jeśli postawisz na jednym kuponie typy na wszystkie mecze rewanżowych ćwierćfinałów UEFA Champions League za dokładnie 49 lub 99 PLN, to będziesz mógł liczyć na zwrot stawki:

  • 100%, jeśli kupon okaże się przegrany tylko przez jeden błąd lub
  • 50%, gdy na kuponie nie wejdzie więcej niż jeden typ.

By tak się jednak stało trzeba pamiętać jeszcze o kilku innych warunkach. Oferta specjalna dotyczy tylko zakładów z oferty przedmeczowej, minimalny kurs każdego zdarzenia to 1,30 a stawka musi pochodzić z salda głównego.

Zwrot stawki, nazywany z angielska cashbackiem, zostanie wypłacony w formie bonusu, który będzie podlegał czterokrotnemu obrotowi zanim jego wypłata na konto bankowe będzie możliwa.

Bonus +14% do wygranych

To jednak nie wszystko. Opisana powyżej akcja łączy się bowiem z „Super Tygodniem”, w ramach którego we wtorek klienci marki forBET mogą liczyć na premię +14% do wygranych.

Będzie to możliwe, jeśli kupon online zostanie postawiony w konkretnym oknie czasowym. Mowa o okresie pomiędzy godziną 15:00 a 21:00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Piłkarskie newsy

forBET tnie ryzyko na Ligę Mistrzów!

Badys

Promocje bukmacherskie na eliminacje EURO 2020!

Badys

Bonus bukmacherski na sparing Polaków

Maks