Euro 2020 Polska na Euro2020

Trener Polski na Euro 2020

Szkoleniowiec reprezentacji Polski na Euro 2020 będzie bardzo ważnym elementem zespołu. Kto zasiądzie na biało-czerwonej ławce rezerwowych podczas spotkań Polaków na mistrzostwach Europy?

Trener Polski na Euro 2020
Trener Polski na Euro 2020

Trener reprezentacji Polski to jeszcze do niedawna Adam Nawałka. Szkoleniowiec po słabym występie kadry na MŚ 2018 zrezygnował z pracy z Biało-Czerwonymi, natomiast w jego miejsce przyszedł Jerzy Brzęczek.

Jeżeli nie wydarzy się nic złego i niespodziewanego, to właśnie Brzęczek będzie miał za zadanie, by Polska na Euro 2020 zaprezentowała się z jak najlepszej strony. Prezes PZPN, Zbigniew Boniek, od samego początku nie ukrywał, że rolą tego człowieka jest właśnie zapewnienie reprezentacji miejsca wśród najlepszych ekip Starego Kontynentu.

Trzeba mieć na uwadze, że rynek pracy nie jest łaskawy nawet dla trenerów. Nie wydaje się – mimo wszystko – by Brzęczek miał pożegnać się wkrótce ze swoją aktualną posadą. A czy tak samo będzie po eliminacjach do najbliższego Euro albo po samej imprezie? To już czas pokaże!

Reprezentacja Polski w Lidze Narodów pod wodzą nowego trenera nie pokazała się z dobrej strony, odpadając z najwyższej dywizji już po pierwszej edycji rozgrywek. Mamy nadzieję, że wkrótce forma Polaków będzie lepsza, a my znów będziemy się mogli cieszyć ich grą!

Piłkarskie newsy

Grzegorz Krychowiak na stałe w Lokomotiwie Moskwa!

Badys

Brzęczek podał pierwsze powołania

Maks

Reprezentacja Polski nie dla Krakowa

Maks