Polska na Euro2020

Trener Hull zmienił zdanie o Grosickim

Trener Hull City jeszcze niedawno przy każdej możliwej okazji krytykował Kamila Grosickiego. Gdy jednak okazało się, iż Polak nie przeniesie się do innego klubu diametralnie zmienił zdanie na jego temat.

Grosicki zostanie wypożyczony do Turcji?

Popularny „Grosik” od dłuższego czasu przeżywa problemy w klubie. Wielu kibiców nie widzi w nim przyszłości „Tygrysów. Trudno się też dziwić, że reprezentant Polski jest krytykowany, biorąc pod uwagę, że pobiera ogromną pensję w porównaniu z kolegami z drużyny, natomiast rzadko kiedy udowadnia swoją wartość na boisku.

Kiedy latem wydawało się, że Grosicki opuści obecny klub, trener Hull niemal na każdym kroku krytykował Polaka. – Kamil to gracz, który został sprowadzony w czasach gry w Premier League za wielkie pieniądze. Klub wypłaca mu dużą pensję – komentował w sierpniu Nigel Adkins, nie ukrywając, że liczy na to, iż polski zawodnik znajdzie nowego pracodawcę, a sztab otrzyma pieniądze na zakup nowych piłkarzy.

Teraz nie ma już szans, by reprezentant naszego kraju zmienił barwy klubowe. I dziwnym zbiegiem okoliczności nagle jest wychwalany.

– „To doskonały piłkarz. Reprezentował swój kraj na mistrzostwach świata. Nie ma żadnych wątpliwości co do jego umiejętności. Musi je teraz zaprezentować w klubie. Wiele rzeczy potoczyło się inaczej, ale taki jest futbol. Usiądę z nim i porozmawiam. Nie będzie żadnego kłopotu z jego powrotem” – mówi Adkins.

Grosicki ma czas na przygotowanie do gry, gdyż nie został powołany przez Jerzego Brzęczka na najbliższe mecze Polski, w tym ten w Lidze Narodów z Włochami.

Piłkarskie newsy

TVP pokaże Mistrzostwa Świata FIFA U-20!

Badys

O której godzinie mecze Euro 2020?

Maks

Streamy Euro 2020 za darmo

Maks