Bukmacherzy

Totolotek z promocją na Ligę Europy!

Wtorek i środa na boiskach Starego Kontynentu stały pod znakiem rywalizacji w Lidze Mistrzów, ale w czwartek również nie zabraknie emocji. Czeka nas bowiem aż piętnaście meczów pierwszej rundy play-off UEFA Europa League, z okazji których Totolotek przygotował promocję.

Totolotek z promocją na Ligę Europy!
Totolotek z promocją na Ligę Europy!

Mowa o akcji „Gram Grubo” na europejskie puchary, która została uruchomiona w sierpniu minionego roku, a teraz powraca po przerwie zimowej. Jak łatwo się domyślić jest ona dedykowana klientom marki Totolotek, którzy zarejestrowali swoje bukmacherskie konto internetowe.

Nie masz jeszcze darmowego konta? Założysz je online w zaledwie kilka minut na oficjalnym portalu marki. Musisz mieć oczywiście skończone 18 lat i posiadać skany lub zdjęcia dowodu tożsamości, które należy dołączyć do formularza z danymi osobowymi, w celu weryfikacji podanych informacji.

O czym jeszcze musisz wiedzieć? Dzięki opisywanej promocji będziesz mógł się cieszyć z wygranych większych aż o 14%, czyli tak, jakbyś grał bez podatku. Aby tak się stało trzeba jednak spełnić kilka regulaminowych warunków. Oto one:

  • stawka 20 PLN lub więcej;
  • przynajmniej jeden zakład z oferty na Ligę Europy;
  • kurs minimalny kuponu 2.00;
  • kurs minimalny wybranych zdarzeń na kuponie musi być większy niż 1.06.

WAŻNE! W przypadku promocji „Gram Grubo” Ligę Europy UEFA kupon musi być postawiony w dniu meczowym tych rozgrywek, czyli w czwartek. W przypadku analogicznego promo na Ligę Mistrzów zakład należy postawić we wtorek lub środę.

W przeciwieństwie do wielu innych ofert specjalnych legalnych bukmacherów, akurat w tej akcji można zgarnąć dowolną ilość premii w wysokości +14% do wygranych. Pisząc krótko, każdy kupon spełniający warunki zostanie nią objęty.

Na koniec warto jeszcze przypomnieć, że nowi gracze mogą skorzystać też z pakietu powitalnego, w skład którego wchodzi bonus od pierwszego depozytu, ale też darmowy zakład bez depozytu, który można zgarnąć już za samo otworzenia konta w Totolotku.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.