Bukmacherzy

TOTALbet z cashbackiem na UEFA Champions League!

Przed nami cztery ostatnie spotkania 1/8 finału Ligi Mistrzów UEFA. Zostaną one rozegrane w najbliższy wtorek i środę (12-13 marca). Marka TOTALbet przygotowała z tej okazji specjalną promocję. 

TOTALbet z cashbackiem na UEFA Champions League!

Zwrot stawki w TOTALbet

Opisywana marka przygotowała promocję, w ramach której jej klienci mogą zgarnąć zwrot stawki, jeśli ich kupon na Ligę Mistrzów UEFA będzie przegrany. Zeszłotygodniowe spotkania pokazały, że nawet na tym etapie rywalizacji niespodzianek nie brakuje, więc oferta specjalna typu cashback wydaje się całkiem interesującą opcją.

W szczegółach wygląda ona tak, że gracz otrzyma zwrot 50% stawki do kwoty 100 PLN maksimum pod warunkiem spełnienia kilku regulaminowych zapisów, co automatycznie zakwalifikuje użytkownika do otrzymania premii specjalnej w razie porażki.

Co trzeba zrobić? Należy postawić kupon SOLO lub AKO z salda głównego za minimum 50 PLN (wówczas zwrot to 25 PLN). Zakład taki musi składać się w całości ze zdarzeń na mecze UEFA Champions League, rozgrywane w dniach 12 i 13 marca. Nie ma natomiast znaczenia, czy typy pochodzić będą z oferty przedmeczowej, czy też live.

Przyznane środki bonusowe, zanim będzie możliwa ich wypłata na konto bankowe, podlegają trzykrotnemu obrotowi w zakładach sportowych. Kupon zaliczany do obrotu musi składać się z minimum trzech zdarzeń o kursie minimalnym 1,20 każde i łącznym 2,00.

Rejestracja konta

Jak łatwo się domyślić, z opisywanej promocji mogą skorzystać wyłącznie osoby posiadające internetowe konto bukmacherskie w TOTALbet. Bez tego się nie obejdzie.

W tym celu należy odwiedzić oficjalny portal marki i wypełnić formularz online. Cała procedura jest bezpłatna. Po jej ukończeniu nowy gracz może skorzystać z pakietu powitalnego.

Mowa o bonusie od pierwszego depozytu w wysokości 100% pierwszej wpłaty aż do 500 PLN, dzięki czemu początkujący uczestnik już na starcie może podwoić swój budżet na grę.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Piłkarskie newsy

TOTALbet z bonusem na Tłusty Czwartek!

Badys

Wtorkowa Liga Mistrzów i dwie promocje forBET!

Badys