Bukmacherzy

TOTALbet z bonusem na Tłusty Czwartek!

Jeśli jesteś klientem marki TOTALbet to możesz zgarnąć bonus nawet do 300 PLN, ale tylko do czwartku 28 lutego włącznie. Chcesz poznać szczegóły?

TOTALbet z bonusem na Tłusty Czwartek!
TOTALbet z bonusem na Tłusty Czwartek!

Z okazji Tłustego Czwartku legalny bukmacher TOTALbet przygotował dla swoich graczy specjalny reload bonus, w ramach którego można zgarnąć premię w wysokości 100% wpłaty aż do 300 PLN. Jak to dokładnie zrobić?

To naprawdę banalnie proste. Wystarczy we wskazanym okresie, a więc od 26 do 28 lutego (godzina 23:59), złożyć depozyt w wysokości minimum 50 PLN na swoje internetowe konto bukmacherskie.

Już po wykonaniu tej czynności opisywana marka dorzuci nam drugie tyle do kwoty maksymalnej 300 PLN, ale skorzystanie z dodatkowych środków będzie możliwe dopiero po jednokrotnym obrocie wpłaconą kwotą.

Wymagany jest kurs minimalny 2,00. Podobnie jak w przypadku obracania bonusem, którego wypłata na konto bankowe będzie możliwa dopiero po postawieniu w zakładach sportowych jego sześciokrotności.

Uczestnicy akcji specjalnej otrzymali na to dokładnie 30 dni od momentu przyznania premii. Przekroczenie tego terminu powoduje wyzerowanie przyznanego bonusu i wygranych osiągniętych przy jego pomocy.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Piłkarskie newsy

TOTALbet z cashbackiem na UEFA Champions League!

Badys