Polska na Euro2020

Reprezentacja Polski nie dla Krakowa

Reprezentacja Polski przed najbliższymi meczami Ligi Narodów nie będzie trenowała w Krakowie. PZPN ogłosił, iż rezygnuje z pobytu w tym mieście.

news piłkarski

Piłkarzy Jerzego Brzęczka czekają wkrótce kolejne spotkania rozgrywane w ramach Ligi Narodów UEFA. Zgrupowanie Biało-Czerwonych przed tymi starciami miało odbyć się w Katowicach oraz Krakowie. Teraz ogłoszono, iż z tego drugiego miasta całkowicie zrezygnowano.

Z racji tego, że październikowe spotkania Polaków odbędą się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, postanowiono całkowicie usnąć z programu wizytę w Krakowie, która nie miała trwać nawet dwóch dni.

– Uznaliśmy, że nie ma sensu rozpoczynać zgrupowania w Krakowie i po półtora dnia przenosić się do Katowic. Większość zawodników rozgrywa swoje mecze w klubach w niedzielę, dlatego na kadrze stawią się dopiero w poniedziałek. Do Katowic i tak wyjeżdżalibyśmy w środę rano. Kraków był pomysłem poprzedniego sztabu, wcześniej została dokonana rezerwacja. Zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. Zgrupowanie odbędzie się w całości w Katowicach – komentuje całą sprawę rzecznik reprezentacji, Jakub Kwiatkowski.

Bilety na najbliższe mecze Polaków rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę, że kadrowiczów czekają pojedynki z Włochami oraz Portugalią.

Piłkarskie newsy

Bonus 200 PLN na mecz Włochy – Polska

Maks

Skorupski stanie w bramce

Badys

Bayern z tytułem, kapitan reprezentacji Polski w koronie!

Badys