Bukmacherzy

Promocja na Premier League w aplikacji LvBET!

Tylko w dniach 1-4 lutego klienci marki LvBET mogą liczyć na wyższe wygrane. Na czym polega promocja i jak z niej skorzystać?

Promocja na Premier League w aplikacji LvBET!
Promocja na Premier League w aplikacji LvBET!

Otóż mamy do czynienia z kolejną odsłoną specjalnej akcji promocyjnej, dzięki której grający w LvBET mogą liczyć na wygrane większe aż o 14%. Dzięki temu obstawiający nie odczują skutku podatku od zakładów wzajemnych.

Opisywany bukmacher zdecydował, że co weekend bonusem +14% zostanie objęta inna z wielkich lig europejskich. Mowa oczywiście o zmaganiach piłkarzy. We wspomnianych na wstępnie dniach będzie to angielska Premier League!

WAŻNE! Na premię +14% będą mogli liczyć tylko Ci gracze, którzy postawią zakład spełniający warunki w aplikacji mobilnej LvBET. Kupony zagrane na stronie internetowej nie są objęte regulaminem akcji.

Weekendowa promocja dotyczy kuponów praktycznie każdego typu. Są to: zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi. Tylko i wyłącznie w obrębie meczów Premier League, zaplanowanych na 2-4 lutego.

Niezbędne do skorzystania z tej oferty specjalnej jest oczywiście posiadanie internetowego konta bukmacherskiego w LvBET. Jego założenie jest możliwe na portalu marki i nie wiąże się z żadnymi kosztami.

Podczas wypełniania formularza rejestracyjnego można skorzystać też z ekskluzywnego kodu promocyjnego, dzięki któremu można zyskać więcej niż w przypadku standardowej oferty powitalnej. Jego treść to: BETONLINE.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Piłkarskie newsy

Ekstraklasowe bonusy bukmacherów

Badys

Promocje bukmacherskie na eliminacje EURO 2020!

Badys

Gra reprezentacja, LvBET przygotował promocję

Badys