Euro 2020

O której godzinie mecze Euro 2020?

W jakich godzinach rozgrywane będą mecze najbliższych mistrzostw Europy? Która będzie w Polsce, kiedy zabrzmi pierwszy gwizdek sędziego w wielkim finale albo meczu otwarcia?

O której godzinie mecze Euro 2020?
O której godzinie mecze Euro 2020?

Szczegółowy terminarz Euro 2020 nie został jeszcze udostępniony. Wszystko dlatego, że nie znamy jeszcze finalistów imprezy. Kalendarz mistrzostw z detalami prawdopodobnie pojawi się dopiero po eliminacjach i losowaniu, tak więc nie nastąpi to zbyt szybko.

Wiadomo już kim są gospodarze Euro 2020, a także znamy stadiony, gdzie będą odbywały się mecze poszczególnych grup. Czy natomiast są już jakieś informacje o terminach startów konkretnych wydarzeń?

Najważniejsze mecze mistrzostw Europy 2020 rozegrywane będą o godzinie 21.00. O tej samej porze zaplanowano początek spotkania numer jeden turnieju. Wiadomo również, iż podczas ćwierćfinałów mecze rozpoczynać się będą o 18 i 21.

Przypominamy, że Euro 2020 będzie wyjątkowe ze względu na dużą ilość państw-gospodarzy. UEFA będzie więc musiała znaleźć sposób, by wszystko dobrze rozegrać w kwestii logistyki. Oczywiście, będziemy was informować o wszelkich zmianach, jakie zostaną ogłoszone!

Piłkarskie newsy

Frankowski w Chicago Fire!

Badys

EURO 2020: Brzęczek wskazał grupę marzeń

Badys

Robert Gumny Młodzieżowcem Lipca PKO Banku Polskiego!

Badys