Polska na Euro2020

Milik bohaterem, strzelali też inni Polacy!

Gol Arkadiusza Milik przesądził o zwycięstwie SSC Napoli w wyjazdowym meczu SSC Napoli z Cagliari (1:0). Na listę strzelców wpisali się także inni reprezentanci Polscy, którzy na co dzień występują w ligach zagranicznych!

Milik bohaterem, strzelali też inni Polacy
Milik bohaterem, strzelali też inni Polacy

Pomimo zmarnowania „piłki meczowej” w meczu Ligi Mistrzów UEFA przeciwko Liverpoolowi FC (0:1), co kosztowało SSC Napoli odpadnięcie z rozgrywek, w niedzielę Carlo Ancelotti ponownie obdarzył Arkadiusza Milika kredytem zaufania, posyłając go do boju od pierwszej minuty pojedynku włoskiej Serie A z Cagliari.

Spotkanie to nie układało się po myśli piłkarzy z Neapolu, którzy długo nie mogli znaleźć sposobu na dobrze zorganizowany w defensywie zespół gospodarza. O końcowym wyniku zadecydowało fenomenalne uderzenie Arkadiusza Milika z rzutu wolnego, już w doliczonym czasie gry. [Zobacz bramkę Polaka!]

Dla byłego napastnika Górnika Zabrze, który w obecnym sezonie pełni najczęściej rolę jokera czy też dublera Belga Driesa Mertensa, było to już ósme trafienie, dzięki czemu 24-latek znajduje się w czubie klasyfikacji strzelców Serie A.

Gol Milika to nie jedyny powód do radości dla Jerzego Brzęczka. Selekcjonera polskiej drużyny uszczęśliwili też inni reprezentanci. Bramki dla swoich zespołów klubowych w ten weekend zdobyli m.in. Robert Lewandowski, Krzysztof Piątek i Damian Kądzior.

Obejrzyj skróty meczów!

Piłkarskie newsy

Mecze Euro 2020 w Polsce

Maks

Ostatni test kadry

Badys

Bukmacher LvBET z bonusem na Ligę Narodów!

Maks