Bukmacherzy

Gra reprezentacja, LvBET przygotował promocję

Przed reprezentacją Polski ostatnie sprawdziany przed startem eliminacji do EURO 2020. W listopadzie Biało-Czerwoni rozegrają dwa spotkania, z drużynami narodowymi Czech i Portugalii. Firma bukmacherska na tę okazję przygotowała wyjątkowy bonus.

Wszyscy klienci legalnego bukmachera LvBET, którzy postawią kupon w aplikacji mobilnej, będą mogli liczyć na powiększenie wygranej aż o 14%, czyli o więcej niż wynosi podatek. Do udziału w tej akcji promocyjnej nie trzeba się zapisywać, ale wymagane jest spełnienie kilku warunków.

Poza obstawieniem zakładu w aplikacji mobilnej trzeba zrobić to też w odpowiednim czasie. Promocja zostanie aktywowana dokładnie na dwie godziny przed startem każdego z dwóch wspomnianych wcześniej spotkań drużyny Jerzego Brzęczka.

W przypadku potyczki z Czechami, do której dojdzie 15 listopada, akcja promocyjna wystartuje o godzinie 16:45. Pięć dni później, 20 listopada, Biało-Czerwoni zmierzą się na wyjeździe z Portugalczykami. Start akcjo bonusowej od 18:45. W obu przypadkach dobiegnie ona końca wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego.

Tym najważniejszym jest postawienie kuponu w określonych godzinach. Promocja zostanie aktywowana dokładnie na dwie godziny przed startem meczów z Czechami (16:45) i Portugalią (18:45) oraz zakończy się wraz z ostatnim gwizdkiem sędziego w każdym z nich.

Choć bonus powiększający wygraną na kuponach aż o 14% został pomyślany z okazji pojedynków reprezentacji Polski, to możliwe jest obstawianie także innych zdarzeń tj. mecze towarzyskie i rozgrywki Ligi Narodów UEFA.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Piłkarskie newsy

Euro 2020: Polska poznała rywali!

Badys

Brzęczek podał pierwsze powołania

Maks

EURO U21 2021: Biało-Czerwoni poznali rywali

Badys