Euro 2020

Gdzie oglądać eliminacje Euro 2020 w telewizji?

Na antenie jakiego kanału telewizyjnego można oglądać mecze eliminacyjne do mistrzostw Europy 2020? Już teraz możesz sprawdzić, gdzie da się podziwiać starania Polaków i nie tylko!

Gdzie oglądać eliminacje Euro 2020 w telewizji?
Gdzie oglądać eliminacje Euro 2020 w telewizji?

Prawa telewizyjne do Euro 2020 posiada Telewizja Polska, to jest TVP. Właśnie na antenie tego programu będą pokazywane relacje ze wszystkich spotkań ze zbliżających się ME. A co, jeśli chodzi o pojedynki eliminacyjne?

Licencję na przeprowadzanie i udostępnianie transmisji reprezentacji Polski wykupuje się w specjalnym pakiecie. Ten posiada także TVP, która jako jedyna w naszym kraju może pokazywać Ligę Narodów UEFA oraz eliminacje Euro 2020.

Mistrzostwa Starego Kontynentu, które wyjątkowo odbędą się na terenie całej Europy, startują w czerwcu 2020 roku. Rok wcześniej odbędzie się turniej finałowy Ligi Narodów, który będzie pojedynkiem o bezpośredni awans do turnieju. Później rozegrane natomiast zostaną tradycyjne eliminacje.

Nie wszyscy zadowoleni są z faktu, że to właśnie w TVP pokazywane będzie Euro 2020, ale trzeba przyznać, iż ta telewizja nie zawiodła piłkarskich kibiców podczas mundialu w Rosji. Oby i teraz było podobnie! 🙂

Piłkarskie newsy

Promocje bukmacherskie na eliminacje EURO 2020!

Badys

Kolejny reprezentant zagra we włoskiej Serie A!

Badys

Biało-Czerwoni wyszarpali trzy punkty w Skopje!

Badys