Bukmacherzy

forBET tnie ryzyko na Ligę Mistrzów!

Po niespełna miesiącu przerwy wracamy do rywalizacji w UEFA Champions League. Na placu boju został już tylko jeden reprezentant Polski, Wojciech Szczęsny z Juventusu Turyn, ale i tak nie powinno zabraknąć emocji. Nie brakuje też promocji bukmacherskich, a jedną z nich przygotowała marka forBET.

forBET tnie ryzyko na Ligę Mistrzów!

Zakład bez ryzyka

Legalny bukmacher forBET przygotował na wtorkowe i środowe mecze 1/4 finału najbardziej prestiżowych klubowych rozgrywek piłkarskich promo „Liga Mistrzów bez ryzyka”. W jego ramach można otrzymać zwrot stawki, jeśli kupon nie wejdzie przez jeden błędny typ!

Co trzeba zrobić, żeby móc skorzystać z tej oferty specjalnej? Jest kilka warunków, które należy spełnić, aby kupon został nią objęty. Oto główne z nich:

  • stawka kuponu musi wynosić dokładnie 59 PLN;
  • na kuponie muszą znajdować się dokładnie 4 zdarzenia – wszystkie z wtorkowych (09.04.19) oraz środowych (10.04.19) meczów Ligi Mistrzów;
  • na kuponie muszą znajdować się jedynie zakłady trzydrogowe – na zwycięstwo gospodarzy, remis lub zwycięstwo gości;
  • promocją objęte są tylko zakłady przedmeczowe.

Zwrot stawki zostanie przyznany w formie bonusu, który należy czterokrotnie obrócić po kursie minimalnym 2,00 w zakładach sportowych. Jest na to 30 dni.

Freebet 50 PLN w forBET

Jak założyć konto?

Opisywana promocja dedykowana jest klientom marki forBET, którzy posiadają swoje internetowe konto bukmacherskie. Zastanawiasz się jak je otworzyć? To nic trudnego, wystarczy odwiedzić oficjalny portal legalnego bukmachera.

Tam znajduje się formularz, który należy wypełnić w celu weryfikacji tożsamości. Można też wpisać specjalny kod promocyjny, dzięki któremu można zyskać więcej niż w ramach standardowej oferty na start.

Aktualne promocje

Nowi gracze mogą obecnie liczyć na bonusy za trzy pierwsze wpłaty. Ich łączna wartość to 1 200 PLN. Maksimum 400 PLN za każdą wpłatę. Przy czym premia za pierwszą wynosi 100%, a za dwie kolejne 75% i 50%.

Bukmacher forBET ma też coś dla stałych graczy. Są to między innymi bonus urodzinowy czy też konkursy z nagrodami. Regularnie pojawiają się też oferty okazjonalne.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Piłkarskie newsy

Promocje bukmacherskie na eliminacje EURO 2020!

Badys

Wtorkowa Liga Mistrzów i dwie promocje forBET!

Badys

Bonus bukmacherski na sparing Polaków

Maks