Euro 2020 Polska na Euro2020

EURO 2020: CONEXT 19 oficjalną piłką eliminacji

W niedzielę w Dublinie odbyło się losowanie grup eliminacyjnych UEFA EURO 2020. Wiemy już z kim o udział w turnieju finałowy Mistrzostw Europy powalczą Biało-Czerwoni. Wiemy też jaką piłką zagrają nasi reprezentanci i ich rywale. To CONEXT 19 od Adidasa!

EURO 2020: CONEXT 19 oficjalną piłką eliminacji (Fot.: Ekstraklasa S.A.)
EURO 2020: CONEXT 19 oficjalną piłką eliminacji (Fot.: Ekstraklasa S.A.)

Model CONEXT 19 charakteryzuje się grafiką, dla której inspiracją była słynna piłka Tricolore, oficjalna futbolówka pamiętnych Mistrzostw Świata w 1998 roku. Nowoczesna technologia ma umożliwić większą dokładność w grze również w trudnych warunkach atmosferycznych, dzięki zastosowaniu materiałów o niskiej absorpcji wody.

Przed rozpoczęciem eliminacji UEFA EURO 2020  z futbolówką będą mogli zapoznać się również piłkarze naszej rodzimej LOTTO Ekstraklasy, bo jak ogłoszono we wtorkowym komunikacie prasowym CONEXT 19 został nową piłką meczową, a jej debiut zaplanowano na początek rundy wiosennej.

„CONEXT 19 to już szósta piłka wyprodukowana przez nas, na której znalazło się logo Ekstraklasy. Jest to produkt najwyższej jakości, który piłkarzom występującym w najlepszych polskich klubach umożliwi pokazanie pełni ich umiejętności i pozwoli wpadać jeszcze częściej do bramki niż jej poprzedniczka (…)” – powiedział Krzysztof Łuczakowski, Senior Manager Sports Marketing Europe East, cytowany w komunikacie Ekstraklasy S.A..

Mamy nadzieję, że CONEXT 19 przyniesie szczęście polskiej drużynie narodowej w eliminacjach UEFA EURO 2020, w których zmierzymy się z reprezentacjami Austrii, Izraela, Słowenii, Macedonii i Łotwy, o czym pisaliśmy kilka dni temu.

BONUSY BUKMACHERSKIE NA EURO 2020!

Piłkarskie newsy

Piątek nie zwalnia tempa!

Badys

Reprezentacja Polski nie dla Krakowa

Maks

Kapitan reprezentacji blisko korony króla strzelców i tytułu mistrzowskiego!

Badys