Euro 2020 Polska na Euro2020

Eliminacje EURO 2020: Polska zaczyna od zwycięstwa!

Do samej gry reprezentacji Polski w wyjazdowym spotkaniu z Austrią można mieć sporo zastrzeżeń, ale w eliminacjach liczą się tak naprawdę tylko punkty. Te udało się zdobyć, dzięki bramce Krzysztofa Piątka, więc możemy dziś mówić o wymarzonym starcie Biało-Czerwonych!

Eliminacje EURO 2020: Polska zaczyna od zwycięstwa!

Konfrontacja z Austriakami nie była spacerkiem. Równie dobrze trzy punkty mogliby zdobyć gospodarze, gdyby byli nieco skuteczniejsi lub też nieco słabszy dzień miał Wojciech Szczęsny, który udowodnił wczoraj, że Jerzy Brzęczek nie pomylił się, wybierając go numerem jeden na najbliższe półrocze. Golkiper „Starej Damy” popisał się w czwartek dwoma paradami po uderzeniach rywali z dystansu, które uratowały nas przed stratą gola.

Nie potrafił tego zrobić bramkarz rywali, po którego niepewnej interwencji do piłki dopadł Krzysztof Piątek, który głową skierował futbolówkę do siatki, zapewniając Biało-Czerwony trzy jakże cenne punkty na starcie eliminacji UEFA EURO 2020, Snajper AC Milanu na boisku pojawił się za kontuzjowanego w drugiej połowie Piotra Zielińskiego i spisał się znakomicie.

„Czy piłka mnie szuka? Ja szukam piłki, a ona mnie znajduje. Cieszę się, że udało mi się strzelić gola. Miałem też drugą świetną okazję, ale nie udało się jej wykorzystać. Wszystko działo się bardzo szybko, wydawało mi się, że jestem ustawiony na samym środku bramki. Tak jednak nie było i dlatego przestrzeliłem. Szkoda, bo gdybym tylko trafił w bramkę, na pewno byłby gol. Będę analizował tę sytuację. Dążymy do perfekcji, chcemy eliminować błędy i mam nadzieję, że jeśli w następnym meczu będę miał dwie sytuacje, to wykorzystam obydwie (…)” – powiedział po meczu bohater pojedynku z Austrią (cytat za laczynaspilka.pl).

Wydaje się, że doskonałą zmianą w czwartkowym starciu Krzysztof Piątek powinien wywalczyć miejsce w pierwszej jedenastce na niedzielną potyczkę z Łotwą. Spotkanie to zostanie rozegrane na PGE Narodowym w Warszawie.

Zmiana jest tym bardziej prawdopodobna, że urazu nabawił się Piotr Zieliński, więc naturalnym wydaje się przejście na grę w systemie 1-4-4-2 z dwoma nominalnymi skrzydłowymi i napastnikami.

STS freebet; Kod: BETONLINE

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Piłkarskie newsy

EURO 2020: Lewandowski ocenił grupowych rywali

Badys

Mecze Euro 2020 w Polsce

Maks

OFICJALNIE: Krzysztof Piątek w AC Milan!

Badys