Bukmacherzy

Ekstraklasowe bonusy bukmacherów

W sobotę 27 kwietnia rozegrany zostanie hit 33. kolejki rozgrywek LOTTO Ekstraklasy, którego wynik może zdecydować o losach mistrzowskiego tytułu. Z tej okazji legalni bukmacherzy przygotowali kilka promocji. Chcesz poznać niektóre z nich? Zapraszamy do lektury.

Ekstraklasowe bonusy bukmacherów

+14% w aplikacji LvBET

Legalny bukmacher LvBET przygotował dla swoich graczy promocję, dzięki której uczestnicy akcji mogą zgarnąć bonus w wysokości +14% do wygranych, czyli osiągnąć zysk, jaki mieliby, gdyby kupon nie został obciążony podatkiem ryczałtowym od zakładów wzajemnych.

Nie dotyczy to jednak wszystkich kuponów. Promocją objęte zostaną jedynie zakład postawione w aplikacji mobilnej w dniach 26-28 kwietnia, na których znalazły się wyłącznie zdarzenia z oferty na 33. kolejkę rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.

Opisywana oferta specjalna skierowana jest wyłącznie do klientów bukmachera LvBET. Nie masz jeszcze swojego konta? Możesz założyć je za darmo z kodem promocyjnym „BETONLINE” na oficjalnym portalu marki.

Na nowych graczy czekają nie tylko stałe promocje, ale też pakiet powitalny o równowartości nawet 1 500 PLN.

Fortuna darmowy zakład: BETONLINE

10 PLN od Fortuny

Swoją ofertę specjalną na trzecią kolejkę rundy finałowej LOTTO Ekstraklasy przygotowała również firma Fortuna, które oferuje swoim klientom bonus o równowartości 10 PLN.

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć tę premię? Wystarczy postawić w aplikacji mobilnej trzy zakłady przedmeczowe za minimum 10 PLN każdy. Każdy z nich musi ponadto zawierać przynajmniej jeden typ na mecz polskiej ekstraklasy.

Aplikację mobilną można pobrać za darmo na oficjalnym portalu marki. Jeśli jeszcze nie masz swojego iKonta w Fortunie, to również tam możesz je założyć.

Podczas wypełniania formularza rejestracji można także skorzystać opcjonalnie z kodu promocyjnego o treści „BETONLINE’, co wiąże się z dodatkowymi korzyściami w ramach pakietu powitalnego.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.

Piłkarskie newsy

Bonus 200 PLN na mecz Włochy – Polska

Maks

Promocje bukmacherskie na eliminacje EURO 2020!

Badys

Gra reprezentacja, LvBET przygotował promocję

Badys