Polska na Euro2020

Czy Polska zagra na Euro 2020?

Czy piłkarska reprezentacja Polski wystąpi podczas wyjątkowych mistrzostw Europy 2020, które odbędą się w aż 12 krajach-gospodarzach? Zobaczcie, jak obecnie wygląda sytuacja!

Duży spadek Polski w najnowszym rankingu FIFA

Na ten moment nie wiadomo, czy Polska na Euro 2020 wystąpi, ponieważ jeszcze nie zakończyły się eliminacje do tego turnieju. Nasi kadrowicze będą natomiast mieli więcej niż do tej pory okazji do zdobycia awansu.

Po pierwsze, będą mogli uzyskać go w imprezie o nazwie Liga Narodów. Po drugie, wezmą udział w tradycyjnych kwalifikacjach, gdzie zmierzą się w meczu i rewanżu z wszystkimi zespołami ze swojej grupy.

Reprezentacji Polski na najbliższych mistrzostwach nie będzie już prowadził Adam Nawałka. Były selekcjnoner zastąpiony został przez Jerzego Brzęczka. Czy nowy trener osiągnie co najmniej tak wiele, jak poprzednik? Na to pytanie poznamy odpowiedź za nieco ponad dwa lata, bo na na pewno sam awans Polski do Euro 2020 będzie niewystarczającym sukcesem.

W naszym portalu znajdziecie wiele aktualności dotyczących wszystkiego, co jest związane z mistrzostwami Starego Kontynentu w roku 2020!

Piłkarskie newsy

Kamil Grosicki wyróżniony w Hull City

Maks

Henry już za Lewandowskim!

Badys

Eliminacje EURO 2020: Brzęczek zadowolony z wyników, ale z gry mniej

Badys