Bukmacherzy

Bonus bez depozytu w STS!

Jesteś fanem sportu i zastanawiasz się czy dałbyś radę w typowaniu? W STS możesz to sprawdzić bez ryzykowania własnych środków. Zainteresowany szczegółami?

Bonus bez depozytu w STS!

Na wstępie należy zaznaczyć, że jest to oferta skierowana wyłącznie do osób, które nie posiadają jeszcze swojego internetowego konta bukmacherskiego w STS i zamierzają je założyć. Masz już swoje konto? Niestety ta promocja nie jest dla Ciebie!

Nowi gracze, w celu zgarnięcia freebeta 25 PLN, muszą wpisać specjalny kod promocyjny podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, który znajduje się na portalu opisywanej marki. Z ekskluzywnym hasłem „betonline” otrzymasz jeszcze więcej, bo aż 29 PLN!

Darmowe środki na grę w zakładach sportowych pojawią się najpóźniej trzeciego dnia od założenia konta. Co oczywiste, nie można ich od razu wypłacić. Muszą zostać przeznaczone na kupony bukmacherskie.

Bonus bez depozytu należy obrócić trzykrotnie, co oznacza, że należy zawrzeć zakłady w sumie za 87 PLN. Przy czym do obrotu zaliczane są tylko te wygrane i o kursie minimalnym 1,91. Warto o tym pamiętać.

Skorzystanie z opisywanej oferty nie wyklucza innej promocji z pakietu powitalnego STS. Akcja ta łączy się bowiem z bonusem 100% od pierwszego depozytu. Tu można zyskać aż 1 000 PLN dodatkowy środków na zakłady sportowe!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Piłkarskie newsy

Dramat Kamińskiego szansą dla stopera zabrzan?

Badys

Promocje bukmacherskie na eliminacje EURO 2020!

Badys

Zieliński i Milik błyszczeli w Lidze Europy!

Badys