Bukmacherzy Polska na Euro2020

Bonus 200 PLN na mecz Włochy – Polska

Bukmacher internetowy LV BET ma dla graczy 200 PLN bonusu na pierwsze spotkanie reprezentacji Polski w Lidze Narodów UEFA. Odebrane środki można wykorzystać nie tylko na obstawianie piłki nożnej!

lvbet bonus włochy polska

Oferta obowiązuje do dnia 9 września. Dostępna jest na oficjalnej stronie LV BET dla wszystkich tych, którzy posiadają profil gracza. Nie jest w tym przypadku wymagany żaden kod promocyjny!

Co należy zrobić, by zgarnąć dodatkowe środki? Jedynym zadaniem uczestnika jest dokonanie wpłaty na konto w wysokości 25 PLN lub większej. Bonus przyznawany jest w sposób automatyczny – każdy może otrzymać tylko jeden na cały okres trwania promocji.

Potyczką z Włochami reprezentacja Polski rozpocznie przygodę w walce o Euro 2020. Liga Narodów daje bowiem okazję do zdobycia przepustki do najbliższego turnieju międzyklubowego na Starym Kontynencie. Będzie to także debiut Jerzego Brzęczka w roli selekcjonera drużyny narodowej.

Początek starcia Biało-Czerwonych z Włochami o godzinie 20.45 w najbliższy piątek!


LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonus 200 PLN na mecz Włochy – Polska
5 (100%) 2 votes

Piłkarskie newsy

Polacy stracą pierwszą szansę na awans na Euro 2020?

Maks

Czy gospodarze muszą grać w eliminacjach Euro 2020?

Maks

Pazdan zmieni klub? Jest ostateczna decyzja!

Maks