Euro 2020

Bilety Euro 2020. Jak zamówić online?

Piłkarskie mistrzostwa Europy będą największym wydarzeniem sportowym roku 2020. Polscy kibice chcą oglądać w akcji najlepszych zawodników Starego Kontynentu i chętnie kupują wejściówki przez internet. W jaki sposób to robią?

Bilety Euro 2020. Jak zamówić online? (Foto: UEFA materiały prasowe)
Bilety Euro 2020. Jak zamówić online? (Foto: UEFA materiały prasowe)

Mecz otwarcia Euro 2020 zbliża się wielkimi krokami, ale trzeba pamiętać, że podczas turnieju odbędzie się wiele ciekawych spotkań, które warto obejrzeć na żywo, niekoniecznie tylko przed telewizorem!

Podobnie jak w przypadku ostatnich imprez piłkarskich wysokiej rangi, również na Euro 2020 zdobycie wejściówek nie jest łatwą sprawą. Na szczęście, cały proces odbywa się przez internet, dzięki czemu wszystko jest uproszczone do granic możliwości.

Jeżeli chcecie kupić bilety na Euro 2020, musicie wyrazić chęć zgarnięcia wejściówek. Kolejnym krokiem jest czekanie na wyniki losowania zaproszeń. Gdy nam się poszczęści, będziemy mogli otrzymać nawet więcej niż jeden bilet. W odwrotnej sytuacji będziemy skazani na transmisje telewizyjne Euro 2020.

Szczegółowy harmonogram dystrybucji biletów zawsze pojawia się na stronie UEFA. Warto być na bieżąco, by nie przegapić żadnego istotnego terminu.

Euro 2020 będzie imprezą wyjątkową, gdyż pierwszy raz w historii będzie to impreza rozgrywana w więcej niż dwóch państwach-gospodarzach. Czy przełoży się to na trudność w zdobywaniu wejściówek na mecze? O tym przekonamy się już wkrótce!

Pozostaje nam trzymać kciuki, by wszystkim chętnym udało się dorwać bilety!

Piłkarskie newsy

EURO 2020: Brzęczek wskazał grupę marzeń

Badys

Eliminacje EURO 2020: Czterech poza kadrą na Łotwę!

Badys

EURO 2020: Lewandowski ocenił grupowych rywali

Badys