Polska na Euro2020

Bartosz Kapustka trafi do… drugoligowca!

Bartosz Kapustka nie trafi na wypożyczenie do Cracovii Kraków. Młodzieżowy reprezentant Polski prawdopodobnie zagra w belgijskim drugoligowcu, OH Leuven. Nasz rodak stał się swego rodzaju więźniem w Leicester City.

Bartosz Kapustka trafi do... drugoligowca!
Bartosz Kapustka trafi do… drugoligowca!

Po Euro 2016 wielu wróżyło Kapustce świetlaną przyszłość. Zawodnik po tej imprezie podpisał umowę z Leicester City, ale od tamtej pory jego kariery stanęła w martwym punkcie. Piłkarz nie dostaje wielu szans gry w obecnym klubie, a byli mistrzowie Anglii nawet nie chcą słyszeć o tym, by wypożyczyć swojego podopiecznego do Polski.

Ostatnio Kapustką zainteresowana była Cracovia, jednak temat upadł. Teraz czytamy w mediach, że Leicester prawdopodobnie umieści Polaka w zespole OH Leuven występującym w drugiej lidze belgijskiej.

Skąd taki, a nie inny wybór? Sprawa jest dość prosta. Wspomniany klub z Belgii należy do Vichaia Srivaddhanaprabhy, czyli właściciela Leicester. Biznesmen ma poważne plany wobec swojej ekipy spoza Wysp – chce ją wprowadzić do tamtejszej ekstraklasy, a Kapustka ma być pomocny w realizacji tych celów.

Piłkarskie newsy

Gdzie oglądać eliminacje Euro 2020 w telewizji?

Maks

Bayern z tytułem, kapitan reprezentacji Polski w koronie!

Badys

Jakub Błaszczykowski zostanie w Wiśle do końca kariery!

Badys