Bukmacherzy

20 PLN od forBET za samą rejestrację!

Tylko do godziny 23:59 w niedzielę 20 grudnia nowi klienci legalnego bukmachera forBET mogą zgarnąć freebet o wartości 20 PLN. Jak to zrobić?

20 PLN od forBET za samą rejestrację!
20 PLN od forBET za samą rejestrację!

Wystarczy odwiedzić oficjalną stronę internetową opisywanej marki i wypełnić formularz rejestracyjny, w którym należy podać podstawowe dane osobowe oraz załączyć skany czy też zdjęcia dowodu tożsamości, który umożliwi weryfikację podanych przez nas informacji. To wystarczy do założenia darmowego konta bukmacherskiego.

Opcjonalnie w trakcie procesu rejestracji można również wpisać specjalny kod promocyjny, dzięki któremu nowy użytkownik będzie mógł zyskać więcej niż w ramach standardowej oferty powitalnej bukmachera forBET. Wystarczy podać hasło: BETONLINE.

Po aktywowaniu naszego konta pojawi się na nim bonus 20 PLN do wykorzystania na zakłady sportowe w forBET. Stanie się to automatycznie. Nie trzeba się zapisywać do tej promocji, nigdzie zgłaszać czy też wpłacać własnych środków.

Darmowy zakład będzie aktywny przez 7 dni od momentu zaksięgowania go na naszym koncie. Ponadto promocyjny kupon musi posiadać kurs minimalny 2,00.

Choć promocja została pomyślana z okazji Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem, to ekstra premia za założenie konta może być wykorzystana na dowolne zdarzenia z każdej dyscypliny. W tym na spotkania piłkarskie.

Opisywana promocja na start obowiązuje w dniach 18-20 stycznia do godziny 23:59 i ani minuty dłużej.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Piłkarskie newsy

Promocje bukmacherskie na eliminacje EURO 2020!

Badys

forBET tnie ryzyko na Ligę Mistrzów!

Badys

Bonus bukmacherski na sparing Polaków

Maks